Не завжди модне – є стильним…І меблі мають свої принципи…
Більшість клієнтів, при замовленні меблів, все ж таки орієнтуються на європейський стиль. На сьогодні існує достатньо джерел, звідки споживач відстежує тенденції. Адже, насправді, зараз дуже багато літератури, кою люди користуються, перш ніж зробити той чи інший вибір. Та не завжди зовнішній вигляд може вдало поєднатись із функціональністю, практичністю та загальним стилем приміщення. Останні моменти найпринциповіші. Саме вони лежать на совісті виробника і дизайнера також. 
«Пересічна людина не повинна бути обізнана у меблевій сфері» - коментує Ігор Попович, директор меблевої фірми «Попович».
Виготовлення меблів, це не лише рутинна робота, яка не виходить за межі цеху. Ми живемо в епоху, моди та стилю. Тому зараз важливо для замовників не тільки якість виробів, що, звичайно, є на совісті виробників, а й візуальна естетика – як принцип краси. – продовжує Ігор. 
Меблі «Попович» появляються на світ унаслідок системної роботи. А це професійні дизайнери, які не тільки орієнтуються в останніх тенденціях, а й добре розуміють споживача, його примхи. Після кошторисних розрахунків та погодження ціни, змодельований ескіз попадає до цеху. Зазначимо, що «Попович. Меблі» виконує замовлення первинним виробництвом, без послуг посередників. Тому, ціна та якість розумно поєднані.
Заміри, проектування, доставка, монтаж меблів у «Поповича» здійснюються за рахунок компанії. Відповідальне ставлення до клієнта - одне з пріоритетів роботи меблевої фірми.
Так, насправді, вибір меблів - завжди відповідальніше за банальний вибір одягу, чи навіть домашньої техніки. Меблі інколи переживають епохи та своїх власників. Це перше, на що звертаємо увагу, коли приходимо до нового приміщення. І неважливо, це офіс, квартира, чи розважальний заклад…
«Ми не скажемо, що шафа-купе чи стелаж є модними та гарними, якщо за короткий час у них зламались певні ніші, кріплення. Як правило, квартири, готельні комплекси, облаштовуються не на рік, тому ми не дозволяємо собі нехтувати якістю деталей та сировини» - підкреслює керівник «Попович. Меблі».
До «Попович. Меблі» звертаються ті, хто має бажання отримати меблі не тільки модних тенденцій, а мати гармонійно поєднаними із побутовим комфортом. 
Споживач «Попович. Меблі» не повинен задумуватись над якістю, бо вона на совісті виробника, при тому ж вдало відрегульована доступною ціною.
Меблева мода доволі принципова, бо вона йде нога в ногу з часом. Одночасно стиль меблів легко підібрати та втілити…якщо цим займаються професіонали!


 
Designed by ARDESIGN
© popovych.lviv.ua 2010